Firma Kanion Korporacja Sp. Z o.o.  powstała po to, by wspierać  firmy i instytucje w zakresie usług utrzymania czystości, oraz ochrony mienia i osób prywatnych. Dzięki stałej współpracy  z wiodącymi producentami środków czystości oraz urządzeń sprzątających na bieżąco wdrażamy najnowocześniejsze technologie i rozwiązania. Zatrudniamy odpowiedzialny i doświadczony personel, który posiada wykształcenie kierunkowe i niezbędne kwalifikacje .Dzięki systematycznym szkoleniom oraz audytom utrzymuje wysoki poziom profesjonalizmu.

Powierzenie nam utrzymania czystości pozwala przedsiębiorstwom oraz instytucjom na zaoszczędzenie cennego czasu oraz znacznych środków finansowych. Dzięki temu mogą skupić się na najistotniejszych dla siebie obszarach.

Otaczająca Twoją firmę zieleń jest jednym z istotniejszych elementów wizualnych bezpośrednio wpływających na Twój prestiż. Jest to element bardzo trudny do zorganizowania, wymaga bowiem wizji, odpowiednich środków technicznych oraz ogromnego doświadczenia. Teraz możesz zadbać o swój wizerunek poprzez odpowiednie zaprojektowanie terenów zielonych.

Współpracujemy z architektami krajobrazu, które umożliwi Ci realizację pomysłów związanych z projektowaniem zieleni. Możesz również liczyć na fachowe porady pozwalające na optymalne dopasowanie projektu do potrzeb Twojej firmy.

Korzyści Wynikające ze współpracy z naszą firmą;

 • zwiększenie prestiżu firmy, dzięki wrażeniu jakie będzie robić starannie zaprojektowana zieleń
 • uzyskanie fachowych porad
 • oszczędność gotówki
 • gwarancja jakości

Gwarancją wysokiego poziomu oferowanych przez nas usług jest doświadczony personel wykorzystujący w swojej pracy profesjonalny sprzęt ogrodniczy.

Higiena i dezynfekcja największy przyjaciel Twojej placówki ochrony zdrowia

Higiena i dezynfekcja w szpitalu to podstawowy element walki z chorobami. W obiektach służby zdrowia prawidłowe czynności porządkowe i dezynfekcyjne to pierwszy krok do poprawy stanu zdrowia i samopoczucia pacjentów.

Oferujemy Państwu usługi w zakresie utrzymania czystości i dezynfekcji pomieszczeń na terenie zakładu opieki zdrowotnej;

 • kompleksowe podejście do usługi sprzątania w szpitalu
 • usługi transportu wewnętrznego, pomocy przy pacjencie
 • najnowocześniejsze technologie w zakresie sprzątania obiektów służby zdrowia
 • środki dezynfekcyjne i profesjonalną chemię dobraną do indywidualnych potrzeb i standardów placówki medycznej
 • najwyższej jakości sprzęt i urządzenia do sprzątania
 • personel sprzątający o szerokiej wiedzy z zakresu higieny szpitalnej dobrany odpowiednio do potrzeb Klienta
 • wsparcie medyczne z zakresu higieny szpitalnej

Kompleksowo i profesjonalnie

Swoim działaniem obejmujemy wszystkie strefy higieniczne w szpitalu, począwszy od bloków operacyjnych,  sterylizatornii ,  gabinety zabiegowe, sale chorych oraz ciągi komunikacyjne i sanitariaty. W tym celu używamy profesjonalnej chemii renomowanych firm. Preparaty dezynfekcyjne stosowane przez naszą firmę posiadają wszystkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty wymagane przez polskie prawo, a spektrum działania jest dobierane indywidualnie do potrzeb Klienta. Wykonujemy dezynfekcję metodą parową oraz zamgławianie pomieszczeń w przypadku ognisk epidemiologicznych.

Naszym Klientom dostarczamy również wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne, wykonujemy polimeryzacje podłóg, krystalizację marmuru, mycie okien, w tym okien na wysokościach.

W celu zapewnienia kompleksowej usługi dla szpitali wykonujemy prace transportu wewnętrznego:  transport odpadów medycznych i  komunalnych, transport brudnej i czystej pościeli, usługi obsługi szatni wewnątrzszpitalnej, usługi obsługi magazynów odzieżowych w szpitalu.

Korzyści wynikające ze współpracy z naszą firmą

Decydując się na współpracę z Kanion Korporacja Sp. Z o.o.  zdejmujecie Państwo z siebie obowiązek stworzenia ekipy sprzątającej a co za tym idzie szkolenia i doskonalenia jej pracy. Stwarzacie Państwo czyste i bezpieczne miejsce dla swoich pacjentów i pracowników, oszczędzacie czas i pieniądze poświęcając się w pełni swojej pracy i obowiązkom.

Ochrona mienia i osób fizycznych

Istotą powstania Kanion Korporacja Sp. Z o.o. jest zapewnienie bezpieczeństwa przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym. Oferujemy świadczenie usług z zakresu bezpieczeństwa w obszarze ochrony osób i mienia, monitorowania obiektów,, zabezpieczenia imprez oraz w zakresie technicznej ochrony mienia. Aby utrzymać wysoką jakość stale inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt oraz podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Przeprowadzamy kompleksowe audyty bezpieczeństwa w celu ustalenia poziomu bezpieczeństwa i zaproponowania Klientowi optymalnych rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników i ich wysokie kwalifikacje, pozwoliło nam wypracować najwyższe standardy bezpieczeństwa. Chętnie słuchamy opinii naszych Klientów i traktujemy je jako źródło bardzo cennych wskazówek. Pozwalają nam one na tworzenie elastycznych i nowatorskich rozwiązań dopasowanych do realnych potrzeb naszych partnerów. Z naszych usług korzystają firmy oczekujące usług w optymalnej proporcji ceny do jakości.

4-horz